Jelgavā "Sadales tīkls" klientiem atjaunota elektroapgāde

Jelgava

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Jelgavā piektdienas rītā bija traucēta elektroapgāde aptuveni 2100 "Sadales tīkls" klientiem Jāņa Čakstes, Uzvaras, Zvejnieku ielas un Meiju ceļa apkaimē, bet plkst.10.47 elektroapgādes traucējumi novērsti, aģentūru LETA informēja "Sadales tīkla" pārstāvji.

Kompānijā informēja, ka piektdien plkst.9.11 reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma 10 kilovoltu (kV) elektrotīklā Jelgavā, kas izraisīja elektroapgādes traucējumus aptuveni 2100 klientiem.

Lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu elektroapgādi klientiem, "Sadales tīkls" operatīvā darba brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu. Klientiem Uzvaras, Jāņa Čakstes, Blaumaņa ielā un Dobeles šosejā elektroapgāde atjaunota plkst.9.40, klientiem Meiju ceļā, Zvejnieku, Satiksmes un Lapskalna ielā - plkst.10.41, un visi elektroapgādes traucējumi novērsti plkst.10.47. Elektroapgādes traucējumus klientiem pilsētas centrā izraisīja saimniecisko darbu laikā pārrakta vidējā sprieguma kabeļu līnija.

"Sadales tīkls" norādīja, ka kabeļu līniju bojājumi ir sekas nesaskaņotam darbam vai paviršai darba kultūrai - darbu laikā netiek ievērotas tehnoloģiskās un drošības prasības. Pārsvarā šie bojājumi tiek izraisīti pilsētās un apdzīvotās vietās, ietekmējot elektroapgādi vairākiem tūkstošiem klientu. Tos izraisa ne vien privātpersonas, bet arī būvniecības uzņēmumi, inženierkomunikāciju turētāji un pašvaldību uzņēmumi, kuri neievēro drošības prasības un savu darbu veic bezatbildīgi.

"Sadales tīkls" aicina būt atbildīgiem un saskaņot plānotos darbus elektrotīkla tuvumā, bet darbu laikā ievērot visas drošības un tehnoloģiskās prasības.

Uz augšu