AEK līdzjutējs "Ajax" fanu sektorā iemet "Molotova kokteili"

TVNET Sports

Kāds Grieķijas futbola kluba Atēnu AEK līdzjutējs otrdien UEFA Čempionu līgas piektās kārtas spēlē pret Nīderlandes komandu Amsterdamas "Ajax" pretinieku fanu tribīnē iemeta tā saukto Molotova kokteili.

AEK atbalstītāji uzvedās agresīvi, viņi "Ajax" līdzjutēju sektorā raidīja dažādus priekšmetus un viens no faniem otrajā puslaikā pamanījās iemest pudeli ar sprāgstošu šķidrumu, kas eksplodēja, ievainojot pāris Amsterdamas komandas fanus.

Ārvalstu plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka AEK klubs par šādu līdzjutēju rīcību saņems sankcijas no UEFA.

Abu vienību līdzjutēji esot sadūrušies jau pirms spēles, bet Atēnu policija informējusi, ka slimnīcā pēc fanu nekārtībām nonākuši 11 cilvēki.

Uzvaru šajā spēlē ar 2:0 izcīnīja "Ajax" komanda, kas pēc 13 gadu pārtraukuma nodrošināja iekļūšanu turnīra astotdaļfinālā.

Uzvarētāju labā divus vārtus otrajā puslaikā iesita Dušans Tadičs, bet pusi no otrā puslaika AEK pavadīja mazākumā.