Par nelegālā alkohola pārdošanu Liepājā aizturēti astoņi cilvēki

FOTO: BNS foto/Scanpix

Šomēnes par nelegālā alkohola pārdošanu Liepājā aizturēta astoņu personu grupa, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, pārvietošanu un glabāšanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās aizturējuši astoņu personu grupu.

Vienai no aizturētajām personām tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli - apcietinājumu. Apcietinājums piemērots 1964.gadā dzimušam vīrietim.

Visi aizturētie jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem vai administratīvajiem pārkāpumiem, kas veikti akcīzes preču nelikumīgas aprites jomā.

Kriminālprocesa gaitā sankcionētu kratīšanu rezultātā izņemti kopumā 130 litri nelikumīgā alkohola, 1880 cigaretes, 49 tabletes ar psihotropām vielām, aptuveni viens grams izžāvētas marihuānas, kā arī skaidra nauda un automašīna.

Izmeklēšana kriminālprocesa gaitā turpinās.

Uz augšu