Girgensons gūst savus otros vārtus šosezon NHL (1)

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/Scanpix

Zemgus Girgensons ceturtdien guva savus otros vārtus šosezon Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā, taču komandai pārtrūka iespaidīgā uzvaru sērija.

Girgensona pārstāvētā "Sabres" izbraukumā ar rezultātu 4:5 (2:3, 1:0, 1:2) piekāpās Tampabejas "Lightning".

"Sabres" komanda līdz šim bija uzvarējusi 10 spēles pēc kārtas, atkārtojot kluba rekordu, jo šāda panākumu sērija Bufalo vienībai bija arī 1984. un 2006. gadā.

Girgensons vārtus guva otrā perioda vidū, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 1:1. Viņam izdevās veiksmīgi pamainīt ripas lidojumu pēc Rasmusa Ristolainena metiena.

Latvijas hokejists kopumā šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes, izpildīja 2 metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī pielietoja 2 spēka paņēmienus.

"Sabres" labā šajā spēlē 2 vārtus guva Sems Reinhārts un vienu reizi precīzs bija arī Teidžs Tompsons.

Mača gaitā Bufalo komanda bija vadība gan ar rezultātu 2:1, gan ar 4:3, tomēr pārāki šoreiz izrādījās "Lightning" hokejisti.

Tampabejas labā ar 1+1 jeb gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Ņikita Kučerovs un Alekss Killorns.

24 gadus vecais Girgensons šosezon 24 mačos guvis 2 vārtus un izdarījis 4 rezultatīvas piespēles.

"Sabres" pēc šī zaudējuma Austrumu konferences turnīra tabulā un visas līgas kopvērtējumā atkāpusies uz 3. vietu ar 36 punktiem 26 mačos.

Tikpat punktu ir arī Toronto "Maple Leafs", bet līdere Austrumos ar 37 punktiem ir Tampabejas "Lightning".

Savukārt Rietumu konferences kopvērtējuma līderpozīcijā atrodas Nešvilas "Predators" ar 35 punktiem 26 spēlēs.