Diennakts laikā pieķerti astoņi dzērājšoferi un viens narkotikas lietojis autovadītājs

Ilustratīvs attēls

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti astoņi autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un viens, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams lietojis narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā diennakts laikā pieķerti četri dzērājšoferi un viens narkotikas lietojušais autovadītājs, Zemgalē policisti apstādinājuši divus dzērājšoferus, Kurzemē un Latgalē - pa vienam, bet Vidzemē nav konstatēts neviens iereibis autovadītājs.

Novembra pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem policisti noformējuši arī 136 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu - 51 - noformēti Rīgā un tās apkārtnē.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 382 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 93 satiksmes negadījumi, desmit avārijās cietuši kopskaitā 14 cilvēki, bet bojāgājušo nav.

Uz augšu