JKP nemaina nostāju par valdību bez ZZS

Premjera amatam nominētais politiķis, Jaunās konservatīvās partijas līderis Jānis Bordāns preses konferencē informē par potenciālo nākamās valdības sastāvu un savu redzējumu par valdības darba plāna projektu.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Jaunā konservatīvā partija (JKP) neplāno pārskatīt savu noraidošo pozīciju pret Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) valdībā un nākamos soļus sagaida no premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPV LV), aģentūrai LETA pauda JKP priekšsēdētājs Jānis Bordāns.

Politiķis norādīja, ka JKP savu pozīciju ir paudusi un citus lēmumus neplāno pieņemt. "Mēs neuzstādām ultimātus, bet sakām: lūk, tas ir mūsu piedāvājums - veidot valdību bez ZZS. Cik ilgi turpināsies sarunas, tas ir "KPV LV" jautājums," teica Bordāns.

Vienlaikus viņš norādīja, ka pašlaik JKP no sarunām neizstājas - var apspriest darbu plānu, izvēlēties ministrus. Tuvākajās dienās partijām sarunas gan neesot ieplānotas.

Lai arī Gobzems jau paudis, ka ZZS no sarunām neizslēgs, JKP nākamos soļus gaida tieši no viņa.

Kā ziņots, Gobzems norādījis, ka no valdības veidošanas sarunām ZZS neizslēgs. Tāpat viņš norādījis, ka joprojām spēkā ir aicinājums JKP līdz sestdienas, 8. decembra, plkst. 20 pārdomāt un iesaistīties politiķa veidojamajā valdībā.

Uz augšu