Rīgā un Viļņā sarūk degvielas cenas, Tallinā aug

Degvielas pistoles uzpildes stacijā.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Aizvadītajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā bija vērojams degvielas cenu kritums, bet Tallinā tās šonedēļ ir augušas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Arī šajā nedēļā dārgākais 95.markas benzīns bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā un zemākā - Viļņā.

Rīgā arī šonedēļ benzīna un dīzeļdegvielas cenas "Circle K" degvielas uzpildes stacijās piedzīvojušas identiskas svārstības - tās samazinājušās par 1,6% - līdz 1,239 eiro par litru atzīmei. Benzīna cena Rīgā kritusies sesto, bet dīzeļdegvielas - piekto nedēļu pēc kārtas.

Līdzīgas cenu tendences bija novērojamas Viļņā, kur, tāpat kā Rīgā, gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena otro nedēļu pēc kārtas ir vienā līmenī. Viļņā tās šajā nedēļā kritušās par 6,2% - līdz 1,094 eiro par litru.

Savukārt Tallinā pēc sešu nedēļu krituma 95.markas benzīna cena "Circle K" degvielas uzpildes stacijās pieaugusi par 2,8% un bija 1,299 eiro par litru. Dīzeļdegvielas cena, kura bija samazinājusies iepriekšējās astoņas nedēļas, šajā nedēļā kāpusi par 1,1% - līdz 1,349 eiro.

Autogāzes cena arī šajā nedēļā nav mainījusies ne Tallinā, ne Rīgā un bija attiecīgi 0,629 eiro un 0,605 eiro par litru. Vienlaikus Viļņā tā kritusies par 3,8% - līdz 0,503 eiro par litru.

Uz augšu