Noskaties: Latvijas hokejistam Jevpalovam iespaidīgs vārtu guvums AHL

Ņikita Jevpalovs
Ņikita Jevpalovs Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs ļoti skaistā manierē guvis vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē.

Jevpalovs vārtus guva trešdien un tika nosaukts par AHL regulārā čempionāta mača otro spožāko zvaigzni, kamēr viņa pārstāvētā Lavālas "Rocket" savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja cita uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvēto Belevilas "Senators".

Jevpalovs ar precīzu metienu šajā mačā izcēlās cīņas 34.minūtē, kad tika atklāts spēles rezultāts. Noslēdzošā perioda ievadā mājinieku dubultoja pārsvaru un noslēgumā uzvaru arī nosargāja.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon Jevpalovs 26 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Pagājušajā sezonā Jevpalovs spēlēja Rīgas "Dinamo" komandā, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā aizvadot 46 spēles, gūstot piecus vārtus un izdarot trīs rezultatīvas piespēles.