Bertāna komandai pārtrūkst uzvaru sērija NBA čempionātā

TVNET Sports
Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/LETA

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda sestdien cieta zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, tādējādi vienībai pārtrūka četru uzvaru sērija.

"Spurs" savā laukumā ar rezultātu 93:99 (28:21, 34:22, 16:31, 15:24) piekāpās Čikāgas "Bulls".

Otrā puslaika sākumā Sanantonio bija vadībā ar 21 punkta pārsvaru, taču Čikāgas komanda trešajā ceturtdaļā atspēlējās un izlīdzināja cīņas gaitu.

Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā viņš trāpīja 1 no 3 tālmetieniem un 3 no 4 soda metieniem.

Latvijas basketbolists izcīnīja arī 1 atlēkušo bumbu, pārtvēra 1 bumbu un spēli pabeidza ar +10 rādītāju, kas nozīmē to, ka "Spurs" iemeta par 10 punktiem vairāk nekā pretinieki kamēr laukumā atradās Bertāns.

"Spurs" sastāvā Lamarkuss Oldridžs guva 29 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, Demars Derouzens iemeta 21 punktu, bet Marko Belinelli pievienoja 17 punktus.

"Bulls" rindās Kriss Dunns guva 24 punktus, bet 23 pievienoja talantīgais Somijas basketbolists Lauri Markanens.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Spurs" ieņem 11. vietu ar 15 uzvarām un 15 zaudējumiem.

Savukārt "Bulls" ar bilanci 7-23 ierindojas pirmspēdējā vietā Austrumu konferences kopvērtējumā - 14. pozīcijā.