Deputāta Kaimiņa kabinetā esot atrasta noklausīšanās ierīce
Papildināts

FOTO: Ekrānšāviņš no video

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) otrdien savā "Facebook" profilā publicējis video, kurā apgalvo, ka savā kabinetā zem galda atradis mirgojošu, noklausīšanās ierīcei līdzīgu priekšmetu.

Politiķis sociālajā tīklā "facebook.com" izteicis pateicību "speciem", kuri, noskatoties viņa ievietoto video par šo gadījumu, esot noskaidrojuši, kas ir attiecīgā ierīce. Politiķis "facebook.com" ierakstā norāda, ka atbilstoši sniegtajai informācijai atrastais priekšmets esot noklausīšanās ierīce, kura raida 25 stundas un ieraksta sarunas desmit metru rādiusā. Līdz ar to esot iespējams, ka uztvērējs atrodas tajā pašā Saeimas ēkā, kur Kaimiņa kabinets, klāstīja politiķis.

Kaimiņš aģentūrai LETA norādīja, ka pašlaik viņa kabinetā ir Drošības policijas pārstāvji.

Taujāts, vai viņš pats varētu būtu ievietojis šo ierīci kabinetā, vai arī to būtu izdarījis kāds ar politiķa ziņu, Kaimiņš atbildēja, ka ne. Vaicāts, vai attiecīgā ierīce nevarēja atrasties kabinetā, jau pirms tas tika piešķirts deputātam, Kaimiņš vērsa uzmanību uz sociālā tīkla lietotāju sniegto informāciju, ka attiecīgā ierīce darbojoties ar baterijām, tātad ierobežotu laiku.

Kā ziņots, Saeimas deputāts par notikušo informējis parlamenta Drošības biroju.

Kaimiņš iepriekš pastāstīja, ka gaida Valsts policijas ekspertu ierašanos, lai ierīce tiktu izņemta un veiktas nepieciešamās ekspertīzes.

Viņš norādīja, ka Drošības birojā viņam apliecināts, ka deputāta kabinetā šādai ierīcei nebūtu jāatrodas.

Parlamentārieša "facebook.com" publicētajā video politiķis bija informējis, ka ierīce mirgo, tāpēc viņš uzskata, ka nepieciešams pārbaudīt arī to, vai tā raida kādus signālus.

Kā ziņots, Kaimiņš ir aizdomās turamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajā izmeklēšanā aizdomās par viņa partijas "KPV LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu.

Uz augšu