Publiskots jaunās ģimenes filmas "Vecā dārza noslēpums" rullītis
Noskaties!

"Vecā dārza noslēpums" FOTO: Agnese Zeltiņa

Filmu studija F.O.R.M.A. publiskojusi jaunās ģimenes spēlfilmas "Vecā dārza noslēpums" reklāmas rullīti. Režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas aizraujošo spēlfimu kinoteātros sāks izrādīt jau no 25. janvāra.

„Vecā dārza noslēpums” ir piedzīvojumu stāsts ar jaunajām tehnoloģijām, ceptām sliekām, ķirbjiem, zirnekļiem, spoku un citiem brīnumiem visai ģimenei.

Noskaties rullīti!

Kad četri bērni - Santa, Kaspars, Nils un Keita - noskata bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda veco dārzu kā izcilu vietu, kur spēlēties, viņi vēl nezina par noslēpumu, kas ieinteresējis izmanīgu un naudaskāru uzņēmēju Kārli. Vēl trakāk, viltniekam ir ūsas! Drīz vien savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas ne tikai iepazīt divus ne visai apķērīgus ļaundarus, bet arī sadraudzēties ar Armandu un iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā.

Bērnu lomās - Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

"Vecā dārza noslēpums" FOTO: publicitātes

Filmas galvenais operators ir Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne,  ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. „Vecā dārza noslēpuma” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no profesionālākajiem un atzītākajiem bērnu un ģimenes filmu scenāriju autoriem Igaunijā.

Studija F.O.R.M.A.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi tādas spēlfilmas kā „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, rež. V.Brasla, no filmu programmas „Latvijas filmas Latvijas simtgadei”) – TOP2 pēc skatītāju apmeklētības Latvijā 2017.gadā; „Džimlai rūdi rallallā” (2014, rež. M.Putniņš, J.Cimmermanis) – otra skatītākā TV programma pēc Olimpisko spēļu atklāšanas Sočos 2014.gadā; „Mazie laupītāji” (2009, rež. A.Zvirbulis); „Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, rež. V.Brasla) un citas.

Uz augšu
Back