Krievijas biatlonists Šipuļins paziņo par karjeras beigšanu (1)

Viens no pēdējo gadu labākajiem Krievijas biatlonistiem Antons Šipuļins paziņojis par karjeras beigšanu, vēsta izdevums "Sport-Express".

Šipuļins 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja zelta godalgu un 2017. gada pasaules čempionātā kļuva par uzvarētāju stafetes sacensībās.

31 gadu vecais Šipuļins ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu netika pielaists Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Jau toreiz viņš pieļāva iespēju, ka varētu beigt karjeru, turklāt Šipuļinam bija arī veselības likstas.

Šipuļins bijis Krievijas labākais biatlonists pēdējos divos olimpiskajos ciklos.

Karjeras pēdējās sacensības Šipuļinam būs nedēļas nogalē gaidāmie mači Gelzenkirhenes stadionā.

Krievijas biatlonu pēdējos gados skāruši vairāki dopinga skandāli, kuros figurējis arī Šipuļina vārds.

Iepriekšējās četras Pasaules kausa sezonas Šipuļins noslēdza kopvērtējuma pirmajā trijniekā, gūstot pa divām otrajām un trešajām vietām. Pasaules kausa sacensībās viņš izcīnīja 22 uzvaras un 65 reizes kāpa uz goda pjedestāla.