Jaungada pasākumu dēļ slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā un citviet Rīgā

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinībām no 30.decembra plkst.22 līdz 1.janvāra plkst.15 vairākās vietās Rīgā, tostarp 11.novembra krastmalā, būs noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Satiksme būs slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, Poļu gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai un Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

Tāpat ierobežojumi būs spēkā 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā - no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un Poļu gātei, un Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No 30.decembra plkst.8 līdz 1.janvāra plkst.7 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme arī uz AB dambja.

31.decembrī no plkst.23.30 līdz 1.janvāra plkst.00.20 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kuģu ielā, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Staraja Rusas ielai, nobrauktuvē no Akmens tilta uz Kuģu ielu, kā arī Mūkusalas ielā zem Akmens tilta un uz Akmens tilta.

Tostarp no 30.decembra plkst.20 līdz 1.janvāra plkst.15 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Jaunielu un Poļu gāti) un Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No 30.decembra plkst.22 līdz 1.janvāra plkst.15 Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Pasākuma norises teritorijā laikā no 31.decembra plkst.21 līdz 1.janvāra plkst.3 aizliegts veikt video un foto fiksāciju, izmantojot radiovadāmos bezpilota lidaparātus.

Uz augšu