Vīrere un Hofers uzvar biatlona sacensībās Gelzenkirhenes futbola stadionā

Itālijas duets Doroteja Vīrere un Lukass Hofers sestdien Gelzenkirhenē izcīnīja uzvaru tradicionālajās biatlona sacensībās futbola stadionā.

Itāļu duetam uzvaru atnesa Hofers, kurš finiša spurtā pārspēja vācieti Simonu Šempu. Vācijas pāris, kurā startēja arī Franciska Proisa, finišā tika pārspēts par 1,2 sekundēm.

Tikmēr trešo vietu savās atvadu sacensībās izcīnīja norvēģis Ūle Einārs Bjerndālens un baltkrieviete Darja Domračeva, kuri uzvarētājiem zaudēja 24 sekundes.

Tāpat pēdējo reizi karjerā startēja Krievijas biatlonists Antons Šipuļins, kurš duetā ar Jekaterinu Jurlovu-Perhtu ieņēma astoto vietu.

Sacensības klātienē vēroja 46 412 skatītāji.

Vīrere un Hofers par uzvaru sacensībās saņēma 28 000 eiro. Komandu sacensības Gelzenkirhenes stadionā ir komercmači, kuri netiek ņemti vērā Pasaules kausa ieskaitē.

Pērn sacensībās uzvarēja Krievijas pāris Aleksejs Volkovs un Jurlova-Perhta.