Gadu mijā Jelgavā izšķirti vairāki ģimeņu konflikti

Valsts policija (ilustratīvs attēls).

FOTO: Mārtiņš Otto, TVNET

Aizvadītajā diennaktī Jelgavā Pašvaldības policijas iesaistīšanās bija nepieciešama vairāku ģimeņu konfliktu izšķiršanā, informē iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Pēdējā 2018.gada dienā, ap plkst.18, policijā vērsusies kāda 73 gadus veca kundze, jo viņas iereibušais 70 gadus vecais dzīvesbiedrs pēc ilgstošas alkoholisko dzērienu lietošanas sācis konfliktēt, uzvedies agresīvi, mētājis pa virtuvi sadzīves atkritumus, kā arī draudējis ar fizisku izrēķināšanos.

Arī tad, kad pāra dzīvesvietā ieradusies policija, vīrietis bijis manāmi agresīvs un vicinājies ar rokām. Lai vīrietis nenodarītu pāri sev vai apkārtējiem, pret viņu pielietots fizisks spēks un uzlikti rokudzelži.

Tā kā izsaucējai bija bail kopā ar iereibušo palikt vienā dzīvesvietā, vīrietis nogādāts atskurbtuvē. Sieviete arī informēta par tiesībām iesniegt prasību tiesā par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, bet viņa to darīt nevēloties.

Vēl viens ģimenes konflikts pilsētā reģistrēts ap plkst.23. Iereibusi 32 gadus veca sieviete policistiem stāstījusi, ka viņai izcēlušās nesaskaņas ar 44 gadus vecu dzīvesbiedru, kurš arī bijis iereibis, un vīrietis vairākas reizes iesitis sievietei ar dūri pa seju.

Uz cietušās sejas bija redzamas hematomas, turklāt viņa sūdzējusies par veselības stāvokli, tāpēc pēc mediķu apskates sieviete nogādāta uz slimnīcu. Uz notikuma vietu izsaukta arī Valsts policija, jo sieviete par notikušo vēlējusies rakstīt iesniegumu.

Pāris minūtes pēc jaunā gada iestāšanās policiju izsaukusi kāda māte, kura konfliktējusi ar savu iereibušo 27 gadus veco dēlu. Lai konflikts neturpinātos, vīrietis devies gulēt.

Uz augšu