Osaka: Sevastova ir viena no labākajām tenisistēm pasaulē

Naomi Osaka

FOTO: Reuters/ScanPix

Japānas tenisiste Naomi Osaka ceturtdien Brsibenas WTA "Premier" ceturtdaļfināla mačā centusies sev atgādināt, ka Anastasija Sevastova ir viena no labākajām tenisistēm pasaulē.

Latvijas vadošā tenisiste Sevastova ceturtdien Brisbenas WTA "Premier" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-3, 0-6, 4-6 piekāpās planētas piektajai raketei Osakai.

"Centos būt mierīga un atgādināju sev, ka viņa ir viena no labākajām tenisistēm pasaulē. Centos izmantot savas iespējas un plūst pa straumi. Viņa spēlēja patiešām labi, un man nebija daudz iespēju pretoties, līdz ar to bija jāgaida savs īstais brīdis, kas, manuprāt, pienāca otrajā setā," pēc mača pauda Osaka.

"Treneris teica pārāk daudz neuztraukties. Viņa spēlēja labi, un man tikai vajadzēja gaidīt savas iespējas. Spēles beigas vairs nebija tik stabilas, jo priekšā redzēju finiša līniju, kamēr viņa kļuva arvien relaksētāka. Šis bija labs pārbaudījums pret spēka spēles piekritēju. Bija grūti atsist viņas sitienus, jo nezināju, ko gaidīt no viņas. Šī spēle bija labs pārbaudījums manai pārliecībai," skaidroja Japānas tenisiste.

Kopumā viņa esot jutusies mierīgi, izņemot pirmā seta beigas.

"Domāju, ka pirms dažiem mēnešiem nebūtu tik mierīga, bet tas viss nāk ar pieredzi. Šobrīd esmu pārliecināta par savu sniegumu, jo viss starpsezonā ieguldītais darbs ir atmaksājies," uzsvēra Osaka.

2018.gada Latvijas labākā sportiste un planētas 11. rakete Sevastova šajā turnīrā bija izlikta ar astoto numuru, kamēr Osakai ticis otrais numurs.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova nopelnījusi 100 WTA ranga punktus, tādējādi neaizstāvot pērn par pusfināla sasniegšanu nopelnītos 185 punktus.

Uz augšu