Indrašis sekmē Maskavas "Dinamo" uzvaru pār KHL vicelīderi

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: Edijs Pālens/LETA

Latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" komanda piektdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja KHL vicelīderi Jekaterinburgas "Avtomobilist", kurai pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Uzvarētājiem otrajā periodā ar gūtiem vārtiem izcēlās Jūso Hietanens un Vadims Šipačovs.

Indrašis šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja sešos no desmit iemetieniem.

Latviešu uzbrucējs šosezon 39 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tāpat uzvaru svinēja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ", kas mājās ar 2:0 uzvarēja Bratislavas "Slovan".

Mājiniekiem vārtus guva Jurijs Trubačovs un Vladislavs Koloda.

Kulda šajā duelī nospēlēja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Viņš šosezon 44 spēlēs guvis divus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.