Bertāns un "Spurs" izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AP/Scanpix

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda sestdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačos.

"Spurs" savā laukumā ar rezultātu 108:88 pārspēja Memfisas "Grizzlies" komandu, kurai šīs ir piektais zaudējums pēc kārtas.

Bertāns laukumā pavadīja 21 minūti, kuras laikā viņš guva 4 punktus - trāpīts 1 no 5 tālmetieniem un 1 no 2 soda metieniem.

Latvijas basketbolists izcīnīja 5 atlēkušās bumbas, veica 2 rezultatīvas piespēles un pārtvēra 2 bumbas un bloķēja 1 pretinieku metienu.

"Spurs" rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Deriks Vaits, bet 18 pievienoja Lamarkuss Oldridžs.

"Grizzlies" sastāvā ar 21 gūtu punktu izcēlās Maikls Konlijs.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Spurs" ar 23 uzvarām un 17 zaudējumiem ieņem 6. vietu.

Savukārt "Grizzlies" ar bilanci 18-21 ierindojas 11. pozīcijā.

Bertāns patlaban ir līgas trešais labākais tālmetienu snaiperis šosezon ar 47,5% realizāciju (67 no 141).

Līderis šobrīd ir Džo Heriss no Rodiona Kuruca pārstāvētās Bruklinas "Nets" komandas (49,2% - 92 no 187), bet otrajā vietā atrodas Sets Karijs (48,4% - 44 no 91) no Portlendas "Trail Blazers".