"RB Rail" darbinieku atlase izmaksās 82 000 eiro

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Baltijas valstu kopuzņēmuma AS "RB Rail" par 82 000 eiro veiks darbinieku atlasi, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā pieejamā informācija.

"RB Rail" izsludinājis iepirkuma konkursu "Darbinieku atlases pakalpojumi (Baltijas valstīs – Latvija, Lietuva, Igaunija". Pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 29.janvārim.

Paredzamā līguma summa ir 82 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Līgumu paredzēts slēgt uz 18 mēnešiem.

Jau ziņots, ka "RB Rail" ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai īstenotu "Rail Baltica" projektu - pirmo šādā mēroga infrastruktūras projektu Baltijā. "RB Rail" ir centrālais "RailBaltica" projekta koordinators. Tā galvenie uzdevumi ir dzelzceļa projekta izstrāde, būvniecība un mārketinga aktivitāšu realizācija. Projekts paredz izbūvēt ātrvilciena dzelzceļa līnijas infrastruktūru no Tallinas līdz Lietuvas un Polijas robežai.

"Rail Baltica" projekts paredz izveidot Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līniju no Tallinas līdz Lietuvas un Polijas robežai, lai tālāk ar dzelzceļu Baltijas valstis būtu iespējams savienot ar citām Eiropas valstīm. Baltijas valstīs plānots izbūvēt jaunu, 870 kilometru garu Eiropas sliežu platuma (1435 mm) dzelzceļa līniju ar maksimālo ātrumu 240 kilometri stundā.

Paredzēts, ka "Rail Baltica" izmaksas sasniegs 5,8 miljardus eiro, ieskaitot atzaru, ko nolemts izbūvēt starp Kauņu un Viļņu. Daļa izmaksu tiks segtas no Eiropas Savienības līdzekļiem.

Uz augšu