Rokgrupa “Laime pilnīga” publicē savu Eirovīzijas dziesmu

“Laime pilnīga”

FOTO: publicitātes

Pašmāju rokgrupa “Laime pilnīga” izdod dziesmu “Awe”, kas ir iekļuvusi Eirovīzijas nacionālās atlases - konkursa “Supernova 2019” pusfinālā. Publicēta arī dziesmas video versija. 

"Enerģija, ko sniedz rokmūzika, tās izpildīšana un rakstīšana mūs dzen uz priekšu jaudīgāk nekā kaķa-sviestmaizes likuma motors. Tā ļauj mums piedzīvot nebijušas sajūtas, ticēt fantastiskiem brīnumiem, un par to arī dziesma – par piedzīvojumu, kurā ik vienu no mums var aizvest mūsu fantāzija, apvienojot reālus pagātnes notikumus ar neiespējamiem faktiem. Veidojas nostalģisks un maģisks kokteilis. Tā ir sajūta, kas liek mums apzināties, cik daudz mēs varam izdarīt savā īsajā laikā, ja darām kaut ko vērtīgu, un cik maz šī laika patiesībā ir," tā par dziesmu stāsta grupas pārstāvji.

Dziesma ierakstīta un apstrādāta Wolk Recording Studios kopā ar ilggadējo grupas skaņu inženieri un producentu Aleksandru Volku 2018. gada rudenī. Skaņdarbs ir iekļuvis arī konkursa “Supernova 2019” pusfinālā. 

Noklausies dziesmu.

Video.

Grupas jaunākais albums “Synergy and Waterlilies” ir nominēts mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākais roka vai metāla albums”. 

Uz augšu