C, 11.08.2022.

Iekustini gurnus - pirmo reizi “Erotā” kubiešu dejas

Egoiste
Iekustini gurnus - pirmo reizi “Erotā” kubiešu dejas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau februārī skaisti, šokolādes brūni augumi krāšņos tērpos virpuļos uz “EROTS 2019” skatuves un pat pašus konservatīvākos apmeklētājus ieraus enerģiski erotiskajos latīņamerikāņu mūzikas ritmos.

“Kubiešu deju ritmi ir trakulīgi, jo tajos ir apvienoti dažādu deju ritmi - latīņamerikāņu, eiropiešu, ķīniešu, amerikāņu un afrikāņu,” latīņamerikāņu deju popularitāti skaidro viena no "Cuban Brownies" dalībniecēm Matsue.

Starptautiskā deju grupa "Cuban Brownies" apvieno profesionālus dejotājus, kam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze. Deju prasmi viņi ir apguvuši dažādās Kubas deju skolās, un šo grupu izveidoja pirms gada, lai kubiešu saulaino un dzīvespriecīgo kultūru pasaulei parādītu vēl vairāk un vēl labākā kvalitātē.

Jutekliskās latīņamerikāņu mūzikas pirmsākumi meklējami jau 19. gadsimta sākumā, un no tās attīstījusies arī mūsdienās tik ļoti pazīstamā salsas mūzika!

Vienaldzīgo nebūs! Nāc un iekustini arī tu savus gurnus karstajos Kubas ritmos! “Cuban Brownies” Baltijā lielākajā erotikas festivālā uzstāsies tikai 16. februāra vakarā.

Nojauc seksualitātes robežas!

Festivālā “Erots” baudi neaizmirstamus šovus, izmēģini lomu spēles, sajūti vēl nebijušas emocijas, atklāj savas apslēptākās vēlmes un ļauj tām vaļu! Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Ķīpsalas hallē vienlaikus ar kaislīgiem un pavedinošiem TOP mākslinieku priekšnesumiem un striptīzšoviem varēs izvēlēties un iegādāties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās higiēnas un labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes iegādājies “Biļešu servisa” kasēs (www.bilesuserviss.lv) visā Latvijā un bezrindas.lv. Biļešu cena - no 17 EUR, tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas. Pieejamas VIP biļetes 2 un 4 personām.

“Erots 2019” norises laiki:

15. februāris 20.00-03.00

16. februāris 18.00-03.00

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu