Avārijā pie Rīgas HES iesaistītā Igaunijas armijas automašīna vedusi munīciju
Papildināts

FOTO: Ekrānuzņēmums

Pirmdien uz Rīgas apvedceļa, netālu no Rīgas hidroelektrostacijas (HES) notikušajā avārijā iesaistītā Igaunijas aizsardzības spēku kravas automašīna uz kaimiņvalsti vedusi munīciju, pastāstīja Aizsardzības ministrijas pārstāve Sandra Brāle.

Brāle norādīja, ka transportlīdzeklī Igaunijas aizsardzības spēku vajadzībām transportēta munīcija, kas avārijā neesot bojāta un nerada apdraudējumu apkārtējai videi.

Valsts policijā aģentūra LETA noskaidroja, ka transportlīdzekļu satiksme avārijas vietā vēl nav atjaunota.

Kā ziņots, šovakar notikusi degvielas pārvadātāja un Igaunijas aizsardzības spēku kravas automašīnas sadursme, kurā cietuši divi cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA. Negadījumā cietuši abās automašīnās sēdoši cilvēki, kuri nodoti mediķiem.

Pēc negadījuma transportlīdzekļu kustība abos virzienos tika bloķēta.

Latvijas Valsts Ceļi informē portālu TVNET, ka notikuma vietu var apbraukt caur Rīgu pa Dienvidu tiltu vai, ja transportlīdzekļa faktiskā masa ir līdz 15 tonnām, pa maršrutu Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) – Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) – Daugavpils šoseja (A6).  

Lai informētu vai uzzinātu par sarežģījumiem valsts autoceļu tīklā, uzņēmums aicina zvanīt uz VAS Latvijas Valsts ceļi diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

Uz augšu