"Ventspils" pārbaudes mačā graujoši zaudē spēcīgajai Maskavas CSKA

"Riga" futbolisti cīnās neizšķirti ar FK "Ventspils"
"Riga" futbolisti cīnās neizšķirti ar FK "Ventspils" Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas vicečempione futbolā "Ventspils" pirmdien pārbaudes mačā Spānijā ar rezultātu 0:5 (0:3) piekāpās spēcīgajam Krievijas klubam Maskavas CSKA.

Jau pirmajā puslaikā ventspilnieki bija nonākuši iedzinējos ar 0:3, bet otrajā spēles pusē CSKA savu pārsvaru palielināja.

"Ventspils" komandai šī bija pirmā pārbaudes spēles pirmssezonas sagatavošanās ciklā.

Šobrīd Krievijas čempionātā ir ziemas pārtraukums, bet pašlaik kopvērtējumā CSKA futbolisti ir trešajā vietā. Šis Maskavas klubs par labāko valstī kļuvis 13 reižu.

Savukārt citā pārbaudes mačā zaudējumu piedzīvoja "Metta"/"Latvijas Universitāte", kas viesos ar 1:3 (0:2) atzina Lietuvas čempiones Marijampoles "Sūduva" pārākumu.

Nākamās "Optibet" Virslīgas sezonas sākums paredzēts martā.

Nākamsezon virslīgā spēlēs deviņas komandas - čempione "Riga", "Ventspils", RFS, "Liepāja", Jūrmalas "Spartaks", "Jelgava", "Metta"/LU, "Valmiera Glass"/ViA un "Daugavpils"/"Progress".