Cik Ņivai riteņu? Krievu jūtūberu gadījumā - seši
Ņiva 6x6

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Parasti atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu būtu četri. Taču ne krievu tā dēvēto "jūtūberu" no YouTube kanāla Garage 54 gadījumā.

Tā ir grupiņa mehāniķu, kam viens no labākajiem draugiem ir metināšanas aparāts. Viņi jau iepriekš palīdzējuši noskaidrot, vai iespējams iedarbināt uz gadu apraktus auto, kas notiek, ja bremžu un gāzes pedāli spiež vienlaicīgi, un piemērījuši žigulim 38 collu riteņus.

Vēl viens interesants Garage 54 projekts ir pilnpiedziņas automobiļa Ņiva pārbūvēšana pēc Mercedes G 63 AMG 6x6 parauga. Citiem vārdiem - auto entuziasti nolēma praksē pārbaudīt, kas sanāk, ja starp pagarinātās Ņiva abām asīm iebūvē vēl vienu.

Pēc traucējošo nesošās virsbūves elementu izgriešanas, konstrukcijas stiprinājumu iemetināšanas, pielāgotu lokšņu atsperu uzstādīšanas un citiem nepieciešamajiem darbiem, lai auto neizjuktu jau pirmajā braucienā, projekta virzība ir daudzsološa. Tiesa gan, pagaidām automobilim nav visu sešu riteņu piedziņa, taču ticams, ka kādreiz tāda būs. Gaidīsim video un testu.

Uz augšu
Back