Fon Stricka villā pirmie Ziemas Piena svētki
Festivāls atcelts

Foto: Ainara Mielava koncerts "Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu"

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Rīgā, K.K. Fon Stricka villā 14. un 15. februārī pirmo reizi norisināsies maza formāta mūzikas festivāls Ziemas Piena svētki, informē pasākuma pārstāve Aldona Jakšta. (Festivāls atcelts).

Jaunie svētki būs klusāki un koncentrētāki, sola rīkotāji.

Ziemas Piena svētkus 14. februārī atklās Ainars Mielavs ar jauno pavadošo mūziķu sastāvu.

Koncertā skanēs jaunas kompozīcijas un zināmi Mielava darbi jaunos aranžējumos.

Foto: Ainara Mielava koncerts "Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu".

Svētku otrajā dienā, 15. februārī gaidāma garāka programma, kurā uzstāsies jaunie latviešu mūziķi ar atšķirīgiem priekšnesumiem, bet tajā pašā laikā vienojošu dvēselisku liriskumu: projekts Jāņa Ruņģa klātbūtne, kas saņēmis alternatīvās mūzikas nomināciju un spēlē daudzpusīgu mūziku no džeza improvizācijas līdz psihedēliskam rokam; multimākslinieces Elīzas Legzdiņas projekts "Legzdina and the Moonlight", kas maigā, kaislīgā manierē atskaņo dzejas savienojumu ar džeza, hiphopa un dvēseles mūziku; tumšā folka kantri grupa Juuk ar oriģināldarbiem, tautas mūzikas skaņdarbiem, kā arī latviešu alternatīvās scēnas klasiķu kaverversijām; dziesminiece Alise Joste, kā arī aktieru Ivara Krasta un Marijas Linartes muzikālā apvienība Space Me ar kosmisku minimālismu.

Svētku rīkotāji norāda, ka pasākums ir stāvkoncerts un biļetes uz katru dienu iegādājamas atsevišķi: www.fonstrickavilla.lv.

Uz augšu