KNAB ieradies Rīgas Brīvostas pārvaldē "sadarbības vizītē"
Ziņa tiek papildināta

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ceturtdien Rīgas Brīvostas pārvaldē ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji, taču kratīšana šajā iestādē nav veikta.

KNAB aģentūrai LETA apstiprināja, ka šodien birojs "veic savu darbu" Rīgas brīvostas pārvaldē.

"KNAB darbā ietilpst ne tikai procesuālu darbību veikšana, tai skaitā, personu aizturēšana, kratīšana, bet arī dažādas citas darbības, piemēram, dokumentu pieprasīšana un izpēte, amatpersonu iztaujāšana," uzsvēra birojā.

Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks aģentūrai LETA norādīja, ka viņu neviens par notikušo neesot informējis, tāpēc viņš neko nezinot.

Arī Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) aģentūrai LETA norādīja, ka par KNAB vizīti brīvostā nav informēts un izmeklētāju ierašanās iemesli sākotnēji būtu jājautā ostas pārvaldniekam.

Rīgas Brīvostas pārstāve Inga Šabovica aģentūrai LETA apstiprināja, ka šodien brīvostas pārvaldē sadarbības vizītē bija "iestādes, kuru tiesības ir veikt izziņas darbu," pārstāvji.

"Šādas sadarbības vizītes ir notikušas un notiek ikdienas režīmā, nekas ārkārtējs nav noticis. Tas ir viņu darbs un tiesības veikt izziņas darbu. Mēs esam atvērti komunikācijai un sadarbībai, bet nekādus vairāk komentārus mēs nedrīkstam sniegt," skaidroja Šabovica.

Tikmēr Rīgas mēra un Brīvostas padomes valdes locekļa Nila Ušakova preses sekretāre žurnālistiem paziņojusi, ka Ušakovam par KNAB vizīti nekas neesot zināms.

Uz augšu