Jelgavā Ledus skulptūru festivāla laureāti veido jaunas skulptūras

Ledus skulptūru festivāls Jelgavā

FOTO: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Šodien Jelgavā Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla laureāti veido jaunas skulptūras, informēja Jelgavas pilsētas pārstāvis Reinis Dāvis Reimanis.

Ņemot vērā laika apstākļi, apmeklētāji ir aicināti iegādātās biļetes uz Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla trešo dienu - svētdienu, 10.februāri - izmantot šodien. Neskatoties uz to, ka ledus mākslas darbus ietekmējuši siltie laika apstākļi, pasākuma programma notiks, kā iepriekš izziņots.

Skulptūru veidošana notiek Jāņa Čakstes bulvārī. Tāpat vakara programmā uz skatuves notiks ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi - simboliski dueļi, kuros savā starpā sacentīsies Latvijas un Lietuvas titulētākie ledus tēlnieki Kārlis Īle un Donats Mockus.

Jaunās skulptūras veidos tēlnieki Zīle Ozoliņa-Šneidere un Romans Petrovs, Kirils Bairs un Vladimirs Filatovs.

Šodien pasākumā uzstāsies mūziķi Lauris Reiniks un Kriss Noa, kā arī Latvijas "X Faktora" sezonas dalībnieki, savukārt 10.februārī koncertēs Ivo Fomins un grupa "Tautumeitas". Pirmo reizi kā ledus skatuve darbosies Pasta salas slidotava. Teātra "Ice Republic" šovā uz ledus "Ledus Remix" varēs sastapt Aladinu un Žasminu, Sniegbaltīti, Karību jūras pirātus un multfilmas "Madagaskara" varoņus.

Gan šodien, gan svētdien plkst.21 festivālu noslēgs uguņošana no Pasta salas.

Uz augšu