Rīgas centrā veikalam izsit stiklu, lai nozagtu cepumus un kafiju

Ilustratīvs foto

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rīgas centrā policija aizdomās par cepumu un kafijas nozagšanu no veikala aizturējusi divus jauniešus,  informēja Valsts policijā.

9.februāra rītā policija saņēma izsaukumu uz kādu veikalu pilsētas centrā, kur bija izdarīta zādzība. Aculieciniece policistiem norādīja, ka gājusi garām veikalam un pamanījusi, ka tam ir izsists durvju stikls un pretējā ielas pusē stāv aizdomīgs vīrietis. Drīz vien pa veikala izsistajām durvīm izlīdis cits vīrietis, kurš rokās turējis mantas. Vīrietis aizskrējis aiz ielas stūra un pretējā ielas pusē stāvošais viņam sekojis.

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri kādā pagalmā pamanīja divus vīriešus acīmredzamā alkohola vai narkotisko vielu reibumā. Turpat blakus vīriešiem uz zemes bija no tuvējā veikala nozagtā kafija un cepumi.

Aizdomās par zādzību policisti abus vīriešus aizturēja. Aizturētie ir dzimuši 1993. un 1994.gadā un abi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp par mantiskiem noziegumiem.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību un svešas mantas tīšu bojāšanu.

Ja ekspertīze apstiprinās policistu aizdomas, ka aizturēšanas brīdī vīrieši atradušies narkotisko vai psihotropo vielu reibumā, tad viņiem būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Abiem aizdomās turētajiem ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Uz augšu