Balcers gūst savus otros vārtus NHL

Komandas biedri apsveic Rūdolfu Balceru ar vārtu guvumu pret Vinipegas "Jets".
Komandas biedri apsveic Rūdolfu Balceru ar vārtu guvumu pret Vinipegas "Jets". Foto: nhl.com

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva savus otros vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL), sekmējot Otavas "Senators" uzvaru.

Balcera pārstāvētā līgas pastarīte Otavas "Senators" ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja spēcīgo Vinipegas "Jets" vienību.

Latvietis šoreiz nospēlēja 11 minūtes un 50 sekundes (trīs minūtes un astoņas sekundes vairākumā), četras reizes meta pa vārtiem, guva "Senators" komandas otros vārtus, vairākumā panākdams izlīdzinājumu 2:2, kā arī maču pabeidza ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Balcers 15 spēlēs NHL tagad izcēlies ar diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Viņa lietderības koeficients ir +2.

"Senators" ar 49 punktiem 58 mačos ir pārliecinoši vājākā komanda Austrumu konferencē un arī visā līgā.