Račs: Šā gada "Supernovas" laureāta izredzes Eirovīzijā ir grūti prognozēt

Rūdolfs Budze un Guntars Račs

FOTO: Picture Agency

Ņemot vērā, ka Latvija jau vairākus gadus pēc kārtas nespēj iekļūt Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālā, arī šā gada Latvijas Televīzijas rīkotā konkursa "Supernova" laureāta "Carousel" dziesmas "That Night" izredzes tikt finālā ir grūti prognozēt, pauda mūziķis un "Mikrofona ierakstu" repertuāra direktors Guntars Račs.

Viņš sacīja, ka "ar Eirovīziju ir kā ar bitēm" - ir grūti prognozēt, kas starptautiskai auditorijai patiks. Taču, izvērtējot visus "Supernovas" finālistus, viņaprāt, uz Eirovīziju tiks sūtīta "ne tā sliktākā dziesma, bet vai tā būs saprasta starptautiski - grūti spriest".

Račs norādīja, ka "Carousel" dziesma ir laba, kā arī, ņemot vērā pieejamos niecīgos finansiālos līdzekļus, priekšnesums būs pateicīgs. "Mēs nekad nevarēsim atļauties tādus finansiālos līdzekļus šovam kā, piemēram, Azerbaidžāna. "Carousel" dziesma un uzstāšanās ir optimāls variants Latvijai - izpildītājs vienkārši un labi nodzied dziesmu," teica Račs.

Viņš domā, ka konkursa "Supernova" šā gada uzvarētāji nepārsteigs Eiropu ar savu dziesmu, bet tajā pašā laikā arī "nedarīs kaunu Latvijai".

Kā ziņots, Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Izraēlas pilsētā Telavivā Latviju šogad pārstāvēs duets "Carousel" ar dziesmu "That Night", kas sestdienas vakarā uzvarēja Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā "Supernova 2019".

Foto: Ieskats "Supernovas 2019" fināla aizkulisēs.

Uz augšu