Latgaliešu kultūras gada balva “Boņuks”
No plkst. 16.00

Latgaliešu kultūras gada balva “Boņuks”

FOTO: @lmt

TVNET sadarbībā ar LMT viedtelevīziju aicina šodien, 24. februārī no plkst. 16 tiešraidē vērot latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” pasniegšanas ceremoniju no Latgales vēstniecības "Gors" Rēzeknē.

Latgaliešu kultūras gada balva “Boņuks” tiek rīkota ar nolūku apkopot labākos pagājušā gada veikumus un pasākumus, godināt aktīvākos Latgales kultūras pārstāvjus, popularizētājus, veicinot turpmāku jaunrades un kultūras daudzveidības attīstību. Šogad tiks pasniegtas desmit balvas, godinot personības, notikumus, darbus, bez kuriem visvairāk nebūtu iedomājama latgaliskā kultūra 2018. gadā. Viena balva nemainīgi tiks pasniegta par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā. To saņems Osvalds Zvejsalnieks.

“Boņuks” ir arī latgaliešu kultūras aktīvāko ļaužu, interesentu un atbalstītāju satikšanās. Šogad balvas pasniegšanas ceremoniju muzikāli kuplinās apvienība “Latgalīšu reps”, grupa “Baritoni”, Arnis Slobožaņins, etnogrāfiskais ansamblis “Vabaļis”, grupa “Lata Donga”, projekts “Teksasys latgalīšI”, “Misters & Nospiedumi” un “Ausmeņa Records” repere Ūga un citi.

Tiešraide no latgaliešu kultūras gada balvas pasniegšanas ir skatāma arī LMT viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji ir aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

Skaties tiešraidi šeit.

Uz augšu