"Kā pieradināt pūķi 3" startē ar 55 miljoniem

"Kā pieradināt pūķi 3" (How to Train Your Dragon 3)

FOTO: kadrs no filmas

Šonedēļ Ziemeļamerikas kinoteātros pirmajā vietā startējusi studijas "The DreamWorks" jaunā animācijas filma "Kā pieradināt pūķi 3" (How to Train Your Dragon 3).

Animācijas filma, kas ļauj ielūkoties mītiskajā dūšīgo vikingu un mežonīgo pūķu pasaulē, pirmajā izrādīšanas nedēļā iekasējusi 55,5 miljonus dolāru.

Ja salīdzinām, tad pirmā daļa pirmajā izrādīšanas nedēļā iekasēja 43,7, bet otrā - 49,9 miljonus.

Stāsts, kas 2010. gadā uz lielā ekrāna aizsākās kā neticamākā draudzība starp vikingu zēnu un bezbailīgo pūķi Nezobu, godātu arī par Tumseju Fūriju, gadu gaitā ir pāraudzis vienā no aizraujošākajām studijas DreamWorks Animation (studija, kurā tapušas arī filmas "Šreks", "Madagaskara" un "Kung Fu Panda") filmu sērijām. 

Noskaties filmas rullīti.

Pagājušās nedēļas līderis - spraiga sižeta zinātniskās fantastikas filma “Alita: kaujas eņģelis” (Alita: Battle Angel) numur 2.

Jaunā Roberta Rodrigesa (Robert Rodriguez) zinātniskās fantastikas filma nedēļas griezumā iekasējusi 12 miljonus dolāru. Filmas kopējais budžets - aptuveni 200 miljoni.

Lente stāsta par tālu nākotni. Kopš 26. gadsimta lielākās kaujas pagājis jau 300 gadu. Tiek atrasts kas negaidīts - sievietes-kiborga detaļas no seniem laikiem. Šī sieviete-kiborgs, vārdā Alita, tiek atjaunota, taču slēpj tik daudz bīstamu atmiņu, informācijas un iemaņu, ka var kļūt par apdraudējumu pati sev. Galvu reibinošs specefektu ceļojums.

Lomās: Rosa Salazara, Kristofs Vāles, Dženifera Konelija, Maheršala Ali, Eds Skreins, Džekija Ērla Heilija, Kīans Džonsons u.c.

Filmas reklāmas rullītis.

3. vietā ar 10 miljoniem jaunā ģimenes animācijas filma “Lego filma 2” (The Lego Movie 2: The Second Part).

Uz augšu