S, 13.08.2022.

Sestdien Rīgā pirmo reizi publiski būs apskatāms jaunais Audi A1 Sportback

TVNET Auto
Sestdien Rīgā pirmo reizi publiski būs apskatāms jaunais Audi A1 Sportback
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback Foto: Audi

Jaunais Audi A1 Sportback pirmo reizi Latvijā būs apskatāms šo sestdien, 2. martā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja.

Mazās klases Audi automobilis konceptuāli vairāk ir piemērots pilsētvidei, taču uz vadītāju orientēts salons un pieejamo dzinēju klāsts liecina, ka automobilis itin labi piemērots būs arī tālāku ceļa gabalu veikšanai. Par to, lai uz šosejas nenāktos nodarboties ar apdzīšanas plānošanu, gādās četri dažādi benzīna dzinēji ar jaudu no 116 līdz pat 200 zirgspēkiem.

Paaudžu maiņas rezultātā A1 ir kļuvis ievērojami garāks – tagad ar papildu 56 milimetriem tas sasniedz 4,03 metrus. Tai pašā laikā ar 1,41 metra augstumu un 1,74 metru platumu  A1 Sportback aizvien būs labs sabiedrotais pilsētas burzmā.

Foto: Audi

Tā kā auto ir nedaudz paaudzies, plašāks ir kļuvis arī salons. Tajā vairāk vietas ir gan vadītājam un pasažieriem, gan arī bagāžai. Kravas nodalījums palielinājies par 65 litriem un tagad sasniedz 335 litrus. Ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem tā maksimālā ietilpība ir 1090 litri.

Mazā auto individualizēšanai ir pieejamas desmit virsbūves krāsas, ko var kombinēt ar jumtu dažādos toņos, kā arī riteņu diskiem bronzas, baltā vai melnā krāsā.

Foto: Audi

Netipiski, taču fakts, ka Audi A1 Sportback jau standartā ir aprīkots ar pilnībā digitālu, augstas izšķirtspējas Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu 10,25 collu izmērā un daudzfunkcionālu stūri. Bang & Olufsen Premium audio sistēma ar vienpadsmit skaļruņiem un 560 vatu jaudu gan pieejama tikai par papildus samaksu. Tāpat auto pieejams vairums modernāko vadītāja atbalsta sistēmu kā komfortam, tā drošībai.

Foto: Audi
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu