FOTO: Publicitātes foto

A.B.S. bremžu loka atsperē izmantotā tehnoloģija spēj sniegt klientiem diagnostikas un nepieredzētas iespējas, kad ir jānodrošina, lai automašīna būtu lieliskā stāvoklī visu laiku. Turklāt, lietojot šādu produktu, autovadītājs var izmantot tā īpašības, lai nodrošinātu, ka viss darbojas un funkcionē pareizi. 

A.B.S. bremžu loka atsperei ir citas daudzas priekšrocības, kas noteikti iepriecinās klientus. Kā šī atspere darbojas? Tas parasti ir bremžu trumuļa un bremžu atsperes komplekts. Savelkošās atsperes ir tās, kas atvilksies no bremžu trumuļa, kad bremžu pedālis ir atlaists. Tad atsperes radīs noteiktu spiedienu uz Jūsu automašīnas bremžu lokiem. Tie spiedīs uz Jūsu automašīnas riteņa cilindru. Atsperes iespiedīsies caurumos, kas atrodas uz automašīnas bremžu lokiem, kā arī tās, kas atrodas ap automašīnas enkurskrūvi.

Ir vēl kāds atsperes veids – piespiedējatspere. Tā ir ļoti svarīga detaļa. Šīs atsperes atrodas uz Jūsu automašīnas bremžu lokiem un aizsargā tos no piespiedējplāksnes. Tādēļ ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka bremžu loka atspere ir vienmēr labā stāvoklī un, ja nav, tad to ir savlaicīgi jāsalabo. Tādējādi Jūs nodrošināsiet, ka Jūsu automašīna vienmēr pareizi darbosies, turklāt tas ir vēl viens veids, kā novērst negadījumus

Raksts rakstīts ar www.euautodalas.lv piedalīšanos