Slavenības apmeklē jauna apavu veikala atklāšanu

Ar izsmalcinātu ballīti tirdzniecības centrā Spice tika vērtas durvis Austrijas apavu zīmola HÖGL jaunākajam veikalam Rīgā. Atklāšanas svētki vienuviet pulcēja sabiedrībā zināmas personības un citus augstvērtīgas modes cienītājus.

Pasākuma apmeklētāju vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personības kā Kaspars Krištopans ar māsu Nikolu, Rīgas Domes pārstāvis Armands Krūze ar kundzi un meitu modeli Amandu, Valda Birkava kundze Marina Dianova, viesnīcas īpašniece Sveta Loeva, radio personība Natālija Olesika, plus izmēru modele Tatjana Mackēviča, modes dāma Liene Stūraine, TV šovu vizāžiste un stiliste Jūlija Zolberga, stilistes un modes redaktores Kristīne Rudzinska un Dace Vaivara modes dizainere Olga Krūze, vadošo modes un izklaides mediju redaktori un žurnālisti un virkne modes mīļotāju un blogeru.

Foto: Durvis ver Latvijā pirmais "Högl" apavu veikals

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Foto: Durvis ver Latvijā pirmais "Högl" apavu veikals

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Pavasarīgajos apavu veikala HÖGL atklāšanas svētkos viesiem tika ne tikai prezentēta jaunā pavasara - vasaras sezonas kolekcija, bet tika sniegti arī modes dizaineres un stilistes Sonitas Pāvuliņas ieteikumi, kā neapjukt sezonas tendenču un preču piedāvājumā un izvēlēties sev atbilstošākos apavus no jaunā klāsta. Turklāt padomus sniedza arī fizioterapeits, izstāstot pareizas apavu izvēles pamatprincipus.

Foto: Durvis ver Latvijā pirmais "Högl" apavu veikals

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

 Vakara īpašais pārsteigums – šarmantā radio personība un TV dīva Maija Rozīte pirmoreiz demonstrēja savas diskžokeja prasmes, rūpējoties par lielisku mūziku un sievišķīgu gaisotni veikala atklāšanas svētku laikā. 

Uz augšu