Latvijā atgriezīsies žurnāls "Forbes"

FOTO: AFP/SCANPIX

ASV biznesa žurnāls "Forbes" paziņojis par atgriešanos Latvijā. Sagaidāms, ka pirmais atjaunotā "Forbes" žurnāla numurs latviešu valodā pie lasītājiem nonāks maijā, un tā tirāža būs 10 tūkstoši eksemplāru. Tāpat plānots atjaunot "Forbes" mājaslapu latviešu valodā. 

Tiek ziņots, ka "Forbes" latviešu versijā 60% stāstu būs par vietējo biznesu - komentāri, viedokļi, kā arī intervijas, bet 40% satura būs par aktuālāko pasaulē no "Forbes" žurnāliem citās valstīs. 

"Jaunais "Forbes" uzsvērs digitālo risinājumu svarīgumu dažādos biznesa sektoros, tāpat īpaša uzmanība tiks pievērsta starptautiskā biznesa veiksmes stāstiem, kas ļaus vietējiem uzņēmējiem mācīties no pasaules pieredzes," sacīja "Forbes Latvija" izdevēja Katrīna Iļjinska. 

"Forbes" ziņo, ka žurnāls Latvijā tiks izdots sadarbībā ar SIA "Business magazine", ko dibinājis bijušais "Forbes" Latvijas un Igaunijas versijas redaktors. 

Iepriekš vēstīts, ka 2018. gada augustā izdevniecība "SK Media" pārtrauca ASV biznesa žurnāla "Forbes" izdošanu Latvijā un Igaunijā.

Pārdošana pārtraukta, jo pēc licences līguma izpildes žurnāla "Forbes" izdevējs "Forbes Media LLC" un "SK Media" nevienojās par jauna līguma nosacījumiem.

Uz augšu