"Rīgas kuģu būvētavai" ierosināts tiesiskās aizsardzības process

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šonedēļ nolēmusi ierosināt kuģu būves un remonta uzņēmuma "Rīgas kuģu būvētava" tiesiskās aizsardzības procesu, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

"Rīgas kuģu būvētavas" valde ceturtdien, 21.martā, ir saņēmusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 20.marta lēmumu, ar kuru tiesa nolēma ierosināt "Rīgas kuģu būvētavas" tiesiskās aizsardzības procesu.

Atbilstoši tiesas lēmumam "Rīgas kuģu būvētavai" ir noteikts termiņš līdz 20.maijam tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna izstrādāšanai un saskaņošanai ar tās kreditoriem, iesniedzot plānu tiesā apstiprināšanai ne vēlāk kā nākamajā dienā pēc noteiktā saskaņošanas termiņa beigām.

Jau vēstīts, ka maksātnespējas pieteikumu iesniedza uzņēmuma bijusī darbiniece Oksana Kļimenko par darba samaksas laicīgu neizmaksāšanu. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 19.februārī pieteikumu pieņēma un ierosināja lietu.

Savukārt "Rīgas kuģu būvētava" šonedēļ pavēstīja, ka ir norēķinājies ar maksātnespējas pieteikumu iesniegušo kompānijas bijušo darbinieci Kļimenko,

Tāpat vēstīts, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pērn noraidīja "Rīgas kuģu būvētavas" tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu.

"Rīgas kuģu būvētavas" auditētais apgrozījums 2017.gadā bija 12,853 miljonu eiro apmērā, kas ir par 38,1% mazāk nekā 2016.gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 308 216 eiro apmērā pretstatā peļņai 2016.gadā.

"Rīgas kuģu būvētava" specializējas zvejas laivu, kabotāžas prāmju, palīgpeldierīču būvē un remontā. Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir "Remars-Rīga", kas iekļauts koncernā "Eiroholdings".

Uz augšu