Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi sagaida no 25.-31. marts.

AUNS Centies vērīgāk ieklausīties apkārtējos, it sevišķi priekšniecības sacītajā, neļaujies maldīgam priekšstatam, ka pats vislabāk zini patieso lietu kārtību. Nedēļas pirmajā pusē vari risināt ikdienišķākus jautājumus, pievērsties monotonam darbam. Savukārt nedēļas otrā puse būs piemērota jaunu projektu sākšanai, komandējumiem, pieredzes apmaiņas braucieniem. Mīlas dzīvē šī nedēļa, visticamāk, paies samērā mierīgās noskaņās.

VĒRSIS Slinkot nebūs laika, nāksies krietni vien pasvīst, lai veiksmīgi pievarētu lielo darbu apjomu. Saskarsmē ar priekšniecību ik pa brīdim var uzplaiksnīt nelieli strīdi, taču tieši tavs uzdevums būs neļaut tiem pāraugt nopietnākās domstarpībās! Tiekoties ar jauniem sadarbības partneriem, droši paļaujies uz pirmo iespaidu, jo tas būs tas pareizākais. Neskatoties uz izteikto aizņemtību ar darbu, tu vienalga atradīsi laiku, ko veltīt tuviniekiem.

DVĪŅI Šonedēļ daudz laika veltīsi sabiedriskām aktivitātēm, komandējumiem, profesionālo iemaņu pieslīpēšanai un konkurentu darbības izpētei. Šis var izrādīties zīmīgs periods tiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar reklāmu, pedagoģiju un informācijas tehnoloģiju jomu. Privātā dzīve lielā mērā atgādinās amerikāņu kalniņus – te augšā, te atkal lejā. Jo īpaši jautri solās kļūt brīvdienās.

VĒZIS Panākumi lielākoties būs atkarīgi no paša ieguldītā darba, nevis veiksmes, citiem apkārtējiem apstākļiem. Tāpēc centies būt uzdevumu augstumos un apliecināt savas patiesās spējas. Lai nepārtērētos nedēļas gaitā, centies rūpīgāk izplānot paredzētos darbus, neforsējot ar ikdienas slodzi! Ja rodas kādas problēmas darba jomā, neļauj tām ietekmēt attiecības ar tuviniekiem. Mēģini pēc iespējas norobežot profesionālo un privāto dzīvi.

LAUVA Attiecībās ar sadarbības partneriem var rasties negaidīti sarežģījumi. Visticamāk, nesaskaņu iemesls būs pārlieku dažādais skatījums uz naudas lietām. Centies būt diplomātisks, atturēties no pārmērīga tiešuma, asumiem, tai pašā laikā pietiekami stingri pastāvēt uz savu! Šoreiz panākumi būs to Lauvas zīmes pārstāvju pusē, kuri izrādīs raksturu un neļausies apkārtējo spiedienam. Ģimenes dzīve sniegs patīkamu atspaidu darbā notiekošajam.

JAUNAVA Pateicoties analītiskajai, pārdomātajai un tālredzīgajai pieejai, lieliski orientēsies tehniska rakstura jautājumos, kā arī spēsi tikt galā ar birokrātiskiem līkločiem, ja tādi parādīsies tavā priekšā. Lai panākumi būtu vēl pamanāmāki, centies uzturēt pēc iespējas saskanīgākas attiecības ar līdzgaitniekiem. Esi atsaucīgāks pret kolēģiem, ja kāds no tiem vēršas pie tevis pēc padoma! Mājas dzīvē tieksies pēc miera un harmonijas.

SVARI Nedēļas sākums der jau iesāktu lietu sakārtošanai, dažādu atskaišu veikšanai, grāmatvedības niansēm. Ar kolēģiem sapratīsies burtiski no pusvārda, līdz ar ko darba vietā spēsi uzturēt draudzīgu radošo atmosfēru. Nedēļas vidū un izskaņā, iespējams, kļūsi nedaudz noslēgtāks, vēlēsies vairāk laika pavadīt vienatnē. Nav izslēgts, tava norobežošanās būs skaidrojama ar saspringtāku atmosfēru mīlas dzīvē. Brīvdienās centies izrunāties ar otro pusīti, atrisināt radušos sarežģījumus.

SKORPIONS Svarīgi saglabāt pārliecību par sevi, pieņemtajiem lēmumiem. Neļauj saasinātajai paškritikai mazināt tavu panākumu potenciālu. Nav izslēgts, ka vajadzīgo iedrošinājumu, morālo atbalstu var sniegt mīļotais cilvēks. Ja tev kārtojami nopietnāki darījumi, jāveic valsts iestāžu apmeklējums, ieteicamāk to ieplānot nedēļas otrajā pusē. Turpretim nedēļas sākumā vari vairāk uzmanības koncentrēt psiholoģiska rakstura niansēm, attiecību lietās notiekošajam.

STRĒLNIEKS Tevi raksturos apņēmība un jūtama kārtības mīlestība. Būsi kā radīts, lai risinātu ar juridiskajām lietām saistīto, runātu ar biznesa partneriem, izstrādātu uzņēmuma turpmāko attīstības stratēģiju. Zvaigznes iesaka drošāk vērsties pie priekšniecības, dalīties ar to savās pārdomās, idejās. Mājas dzīvē visādi centīsies būt situācijas noteicējs, taču apstākļi šoreiz var likt vairāk pielāgoties tuvinieku vēlmēm, vajadzībām.

MEŽĀZIS Nebaidīsies uzņemties papildu pienākumu nastu, pieņemt atbildīgus un tālejošus lēmumus. Nav izslēgts, kāds no Mežāža zīmes pārstāvjiem spēs pakāpties pa karjeras kāpnēm. Tu labi sapratīsies ar augstākstāvošajiem, ja nepieciešams, gūsi viņu atbalstu savām iecerēm. Ģimenes dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tā, vai pratīsi piekāpties partnera vēlmēm, nekļūsi pārlieku spītīgs, stūrgalvīgs.

ŪDENSVĪRS Tev varēs uzticēt sarežģītus un atbildīgus darbus. Radušos izaicinājumus profesionālajā lauciņā uztversi kā sava veida mīklas, kuras tev noteikti jāizprot un arīdzan jāatrisina. Zināmus sarežģījumus var sagādāt vienveidīgs darbs, jo tam būs diezgan grūti ilgstoši koncentrēt savu uzmanību. Taču arī ar to tā vai citādi tiksi veiksmīgi galā. No pienākumiem brīvajā laikā centies vairāk uzmanības atlicināt otrajai pusītei, atvasītēm. Varbūt brīvdienās kopīgi sarīkojiet nelielu mājas ballīti.

ZIVIS Būsi mērķtiecīgs un atbildīgs, risinot ar darbu, biznesu saistītos jautājumus. Taču privātajā lauciņā tev var pietrūkt vajadzīgās gribas, apņēmības. Lai stabilizētu kopdzīvi ar otro pusīti, tev vajadzēs piekāpties lietās, kurās partneris ir zinošāks, pieredzējušāks, un savukārt stingrāk uzstāt uz savu, kad taisnība ir tavā pusē! Brīvdienās zvaigznes iesaka pievērsties fiziskām aktivitātēm, jo tās lieliski palīdzēs tikt vaļā no uzkrātā stresa.

Uz augšu