FIA Eiropas rallija čempionāta posmu apskati būs skatāmi kanālā TV6

Ainas no Eiropas rallija čempionāta posma Azoru salās

FOTO: www.fiaerc.com

Jau septīto gadu pēc kārtas FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) apskatus varēs vērot mediju grupas All Media Baltics kanālā TV6. Paredzēts translēt visu astoņu ERC posmu apskatus, kā arī vairākus raidījumus par Latvijā pavasarī notiekošā posma Rally Liepāja norisēm. Pirmā pārraide no sezonas starta Azoru salās kanālā TV6 būs skatāma 30. martā plkst. 22:05

“RA Events ir viens no ilglaicīgākajām sadarbības partneriem TV6 kanāla vēsturē. Eiropas rallija čempionāta apskati ir nozīmīgi TV6 kanāla sporta satura papildinājums, īpaši ņemot vērā Rally Liepāja nozīmīgo vietu ERC rallija kartē.

Translējot ERC apskatus visas sezonas garumā TV6 kanālā, kopā ar komentētājiem Aldi Putniņu un Normundu Avotiņu, vienmēr ir iespējams uzzināt svarīgāko un redzēt aizraujošāko par un ap Eiropas rallija čempionāta visiem posmiem,” - Toms Circenis, TV6 sporta raidījumu producents.

FOTO: www.fiaerc.com

“Rally Liepāja norise šogad ir pārcelta no oktobra uz maiju, kas nozīmē, ka arī rallija fani šogad varēs ar citu interesi sekot līdzi kanālā TV6 pārraidītajiem ERC apskatiem. Iepriekš skatītājiem bija iespēja iepazīt Eiropas ātrākās rallija ekipāžas, pirms viņi apmeklēja Rally Liepāja ātrumposmus, bet šogad situācija ir mainījusies, jo rallija ekipāžas Latvijā ieradīsies jau pēc pirmajiem diviem posmiem. Tas nozīmē, ka ar kanāla TV6 pārraižu starpniecību rallija līdzjutējiem no Latvijas būs iespēja visas atlikušās sezonas laikā sekot līdzi klātienē labi iepazīto braucēju un izraudzīto favorītu gaitām FIA Eiropas rallija čempionātā,” - tā Rally Liepāja un RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Uz augšu