Mesi ar diviem vārtiem derbijā kaldina "Barcelona" uzvaru

Lionels Mesi
Lionels Mesi Foto: AFP/LETA

Divus vārtus gūstot argentīniešu futbola superzvaigznei, "Barcelona" komanda sestdien svinēja uzvaru Spānijas čempionāta mačā.

"Barcelona" katalāņu derbijā savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Barselonas "Espanyol" vienību.

Mesi pirmos vārtus guva 71.minūtē, kad atzīmējās ar precīzu brīvsitienu no soda laukuma robežas. Otros vārtus argentīnietis guva divas minūtes pirms pamatlaika beigām, no kreisās puses saņemot Malkoma piespēli un raidot bumbu tīklā.

Pirms šī mača tika godināta Karaļa kausa basketbolā ieguvēja Barselonas "Lassa", ceremonijā laukumā dodoties arī latvietim Rolandam Šmitam.

Citā mačā "Getafe" ar 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās "Leganes" vienībai un zaudēja cerības iekļūt pirmajā četriniekā.

Spānijas čempionāta līdere ar 69 punktiem 29 spēlēs ir "Barcelona", kamēr 56 punktus 28 mačos iekrājusi Madrides "Atletico". Trešā ar 54 punktiem ir Madrides "Real", no kuras par astoņiem punktiem atpaliek "Getafe".