Lidojošais zilonēns Dambo nespēj pacelties pārāk augstu
ASV filmu topa apskats

Filmas "Dambo" pirmizrāde

FOTO: Reuters/AP/Scanpix

Tima Bērtona (Tim Burton) jaunā versija leģendārajai animācijas filmai «Dambo» (Dumbo) pirmās nedēļas griezumā Ziemeļamerikas kinoteātros iekasējusi vien 45 miljonus dolāru, ziņo "collider.com".

Kino analītiķi šai «Disneja» kinostudijas lentei bija prognozējuši nedaudz labāku startu - 50 miljonus, ņemot vērā citu filmu "The Jungle Book" (103 miljoni) un "Alice In Wonderland" (116 miljoni) pirmās nedēļas ieņēmumus.

Kopējais filmas budžets ir 170 miljoni.

Dambo

FOTO: kadrs no filmas

Jaunā filma stāsta par Holtu Farjēru (Ferels), bijušo cirka zvaigzni, kura dzīve, atgriežoties no kara, ir apgriezta kājām gaisā. Cirka īpašnieks (de Vito) norīko Holtu rūpēties par nesen dzimušu zilonēnu, kura nesamērīgi lielās ausis padara viņu par apsmiekla objektu jau tā grūtību plosītajā cirkā. Tomēr, kad Holta bērni atklāj, ka Dambo var lidot, iesaistās citi personāži, lai Dambo padarītu par zvaigzni.

Foto: Filmas "Dambo" pirmizrāde.

Filmā redzami tādi aktieri kā Kolins Farels, Maikls Kītons, Denijs de Vito un Eva Grīna.

Animācijas filmas rullītis.

2. vietā ar 36 miljoniem pagājušās nedēļas līderis - šausmu trilleris "Mēs" ("Us").

Lupita Njongo filmā "Us" ("Mēs")

FOTO: kadrs no filmas

3. vietā studijas "Marvel" komiksu filma "Kapteine Mārvela" (Captain Marvel), kurā galvenajā lomā iejutusies amerikāņu aktrise Brī Larsone (Brie Larson).

4. vietā ar 6,2 miljoniem amerikāņu romantiskā drāma "Five Feet Apart", kas vēsta par diviem cistiskās fibrozes slimniekiem.

Kristiešu drāma "Unplanned" noslēdz top5.

Uz augšu
Back