"airBaltic" sāk lidojumus uz diviem jauniem galamērķiem

FOTO: Māris Kūrēns/TVNET

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 31. martā sākusi lidojumus otrajā vasaras sezonas maršrutā, kas savieno Rīgu un Štutgarti Vācijā. Turklāt 1. aprīļa vakarā "airBaltic" arī sāks lidojumus starp Rīgu un Ļvovu Ukrainā

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Mūsu biznesa stratēģija "Destination 2025" paredz mūsu galamērķu tīkla vienmērīgu izaugsmi. Mēs turpināsim palielināt lidojumu skaitu no visām trīs Baltijas galvaspilsētām. Esam priecīgi sākt lidojumus uz Štutgarti, kas ir mūsu sestais galamērķis Vācijā, un Ļvovu - mūsu trešo galamērķi Ukrainā -, turpinot uzlabot savienojamību uz un no Baltijas valstīm."

"airBaltic" lidos abos maršrutos - Rīga-Štutgarte un Rīga-Ļvova - četras reizes nedēļā. Lidojumi uz Štutgarti tiks veikti ar "Airbus A220-300" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot divas stundas un 15 minūtes, bet lidojumi uz Ļvovu tiks veikti ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot stundu un 50 minūtes.

Vienvirziena biļešu cenas no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu ir no 49 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā "airBaltic" sākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī maijā sāks lidojumus uz Kosu un Menorku.

Uz augšu