VEF Kultūras pili pieskandinās flāmu folkroka ansamblis WÖR

WÖR

FOTO: publicitātes

Piecu mūziķu grupa WÖR no Beļģijas piedāvā oriģinālu muzikālu piedzīvojumu, baudot seno mūziku priekpilnā, rokmūzikas stilam raksturīgā interpretācijā. Tautā populāras melodijas, kas tapušas pirms vairāk nekā 300 gadiem Antverpenes, Briseles un Ģentes apkaimē, vijoles, akordeona, dūdu, ģitāras un saksofona tembros ieguvušas jaunu skanējumu - to visu varēs dzirdēt 2. aprīlī plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē koncertā “Atpakaļ 1780 - tajos! / Back to 1780 - ties!”.

Pirms aptuveni 300 gadiem mūziķi no Antvertpenes, Briseles un Ģentes nolēma pierakstīt savu mīļāko mūziku. Laikam ejot, šie manuskripti nodzeltēja, tinte uz tiem izbalēja un pati mūzika nogrima aizmirstībā līdz ar šiem pazudušajiem manuskriptiem līdz pat šodienai, kad, pateicoties flāmu folkroka grupas WÖR entuziasmam un jaunajiem aranžējumiem, senās melodijas no Beļģijas flāmu apgabala piedzīvo jaunu dzīvi, atkal nonākot starmešu gaismā.

Piecu azartisko mūziķu grupa WÖR izdevusi divus albumus (“Back to the 1780's” (2015) un “Sssht” (2017), ar šīm programmām apceļojot Eiropu, Austrāliju, Kanādu un ASV.

Koncerta sākums plkst.19.00, biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Uz augšu