Rīgā uzstāsies 80. gados populārā dziedātāja Bonija Tailere

Bonija Tailere "Arēnā Rīga"

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

11. jūlijā Dzintaru koncertzālē savas Eiropas turnejas ietvaros ar koncertu viesosies 80. gados populārā britu dziedātāja Bonija Tailere. Viņa izpildīs savus lielākos hitus “The Best”, “It’s a Heartache”, “Total Eclipse of the Heart” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas, kā arī jaunāko veikumu no martā izdotā albuma. Šī būs dziedātājas vienīgā uzstāšanās Baltijas valstīs, informē koncertaģentūra "Star Booking".

Bonija jau uzstājusies Latvijā - 2004. gadā jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis" un 2011. gadā Arēnā Rīga.

Foto: Kriss Normens un Bonija Tailere "Arēnā Rīga".

Bonijas Taileres unikālā balss padarījusi viņu par vienu no pazīstamākajām vokālistēm pasaules populārajā mūzikā. Neparastā tembra dēļ viņa salīdzināta pat ar Rodu Stjuartu un Džoniju Kešu. Tieši viņa izpildījusi slavenās dziesmas “The Best” oriģinālversiju, ko vēlāk iedziedājusi arī Tīna Tērnere.

Singli "Total Eclipse of the Heart" un "It's a Heartache" katrs pārdoti vairāk nekā sešus miljonus lielā tirāžā un ir iekļauti visu laiku labāko dziesmu sarakstā. Arī dziesmas “Lost in France”, “Holding out for a Hero”, “If You Were A Woman (And I Was A Man)”, “More then a Lover” un citas sasniegušas atzīstamus panākumus. Kopā pārdoti vairāk nekā 100 miljoni Taileres ierakstu kopiju. Viņa uzstājusies kopā ar izciliem dziedātājiem, izpildot duetus ar tādiem māksliniekiem kā Andrea Bočelli, Meatloaf, Rods Stjuarts, Klifs Ričards un citiem.

Video: “Holding out for a Hero”.

Savas muzikālās karjeras laikā Bonija Tailere izdevusi 17 studijas albumus, trīs reizes bijusi nominēta Britu mūzikas balvai un trīs reizes Grammy balvai. 2019. gada martā iznācis dziedātājas jaunākais albums ar nosaukumu “Between the Earth and the Stars”.

Savu albumu radīšanā dziedātāja savulaik sadarbojusies ar tādiem grandiem kā Niks Kēršovs, Džordžio Moroders, Dīters Bolens un citi, bet jaunākā albuma tapšanā piedalījusies titulētā dziesmu autore Eimija Vedža, kas sacerējusi daudz mūsdienu hitu, piemēram, Eda Šīrana “Thinking out Loud”. Viņa īpaši Tailerei sarakstījusi trīs jaunas dziesmas. 

11.jūlijā Dzintaru koncertzālē Latvijas skatītājiem būs lieliska iespēja gan novērtēt Bonijas Taileres jaunās dziesmas, gan dziedāt līdzi iemīļotākajiem hitiem un jauki pavadīt vasaras vakaru patīkamā atmosfērā.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās.

Uz augšu