T, 17.08.2022.

Uz Latviju atceļojis visu laiku labākais “Lamborghini” superauto

TVNET Auto
Uz Latviju atceļojis visu laiku labākais “Lamborghini” superauto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Superautomobili “Lamborghini Huracan Super Trofeo GT”, kas izpelnījies milzīgu ievērību un ko iekāro automobiļu entuziasti visā pasaulē, tagad ir iespēja novērtēt arī Latvijā. Ekskluzīvais spēkrats Latvijā nogādāts uz jaunā izklaides un iepirkšanās centra “Akropole” atklāšanu un tur būs apskatāms līdz 22.aprīlim. 

Profesionālais autosportists Emīls Blūms, kurš viens no pirmajiem saņēma iespēju sēsties pie šī superautomobiļa stūres, neslēpa savas emocijas un pārsteigumu. Pēc viņa teiktā, vadot “Lamborghini Huracan Super Trofeo GT”, nav laika domāt par atpūtu, jo ātrums prasa ātru reakciju un koncentrēšanos. 

“Tas ir absolūti ekskluzīvs automobilis. Ja salīdzinām ar man ierasto rallija auto, tad šis ir zems, rada lielāku drošības sajūtu, jo tajā “nejūt ātrumu”, tas ir manevrētspējīgāks. Auto jaudīgā skaņa vilina piespiest gāzes pedāli tā, lai garāmgājēji atskatās. Tas ir paredzēts lielceļiem ar milzīgu atļauto braukšanas ātrumu, un šajā auto braukt ir bauda. Tas ir īsts sacīkšu auto, turklāt arī čempions,” saka E.Blūms.

Foto: Publicitātes foto

Vadīdams tieši šo sporta automobili, dāņu sacīkšu braucējs Denniss Linds 2016. gadā ieguva pirmo vietu “Lamborghini Super Trofeo” Eiropas čempionātā un pasaules kausa finālā. Pēdējās sacensības notika īpaši nelabvēlīgos apstākļos – lija lietus. 

Salīdzinot ar braukšanai pa ielām paredzēto “Huracan” modeli, “Huracan Super Trofeo GT” ir ātrāks. Līdz 100 km/h tas ieskrienas nieka trīs sekunžu laikā. Sporta versijai ir arī vieglāka virsbūve ar drošības karkasu, sporta sēdekļi un speciāla sešu punktu drošības josta. Virsbūves iekšpusē nav greznas apdares. Tas ir pavisam citāds automobilis – paredzēts vienīgi ātrumam. 

Foto: Publicitātes foto

“Lamborghini Huracan Super Trofeo” izklaides un tirdzniecības centrā “Akropole” Maskavas ielā 257 pie “Lieliska dāvana” stenda apskatāms no ceturtdienas. Te arī iespējams rezervēt braucienus ar šo auto.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu