Noskaties: Ibrahimovičam vārti un rezultatīva piespēle MLS mačā

Zlatans Ibrahimovičs
Zlatans Ibrahimovičs Foto: Reuters/ScanPix

Zviedrijas slavenais futbolists Zlatans Ibrahimovičs piektdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli Amerikas Futbola līgas (MLS) spēlē.

Ibrahimoviča pārstāvētā Losandželosas "Galaxy" izbraukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Vankūveras "Whitecaps".

Mača 63. minūtē Ibrahimovičs rezultatīvi piespēlēja Danielam Steresam, bet 71. minūtē Zviedrijas futbolists dubultoja viesu komandas pārsvaru.

Pašlaik 37 gadus vecais Ibrahimovičs šosezon MLS čempionātā 3 mačos guvis 4 vārtus un veicis 1 rezultatīvu piespēli.

"Galaxy" šosezon 5 mačos izcīnījusi 4 uzvaras un piedzīvojusi 1 zaudējumu, ieņemot 2. vietu Rietumu konferences turnīra tabulā. Par 1 punktu vairāk ir "Los Angeles" vienībai.