TVNET Sports
Boriss Bogdaškins
Boriss Bogdaškins Foto: Jānis Līgats/optibetvirsliga.lv

Sestdien, 6. aprīlī, Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta Latvijas čempionāta jeb "Optibet" futbola virslīgas 4. kārtas spēle, kurā tikās "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" (ViA) ar FK "Ventspils". Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, turklāt valmieriešiem bija lieliskas iespējas mača galotnē galotnē izraut uzvaru.

Valmieriešu labā vārtus ar 11 metru soda sitienu 1. puslaika kompensācijas laikā guva Boriss Bogdaškins, savukārt "Ventspils" labā 67. minūtē izlīdzinājumu panāca Anastasijs Mordatenko.

Pagājušā gada sezonas virslīgas vājākā komanda "Valmiera Glass"/ViA šosezon pirmajās trijās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras un vienreiz cīnījusies neizšķirti, aizvadot lielisku sezonas sākumu.