Ostapenko uzvarējusī Kīza triumfē Čārlstonas WTA "Premier" turnīrā

Medisona Kīza
Medisona Kīza Foto: AP/Scanpix

Amerikāņu tenisiste Medisona Kīza svētdien savā dzimtenē triumfēja Čārlstonas WTA "Premier" turnīrā.

Planētas 18.rakete Kīza finālmačā ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-3 pārspēja dānieti Karolīni Vozņacku, kura reitingā atrodama 13.pozīcijā.

Kīzai ši bija ceturtais WTA tituls un pirmais uz māla seguma. Iepriekšējo titulu viņa izcīnīja 2017.gadā, kad triumfēja sacensībās Stenfordā.

Kīza pa ceļam uz titulu uzvarēja trīs "Grand Slam" čempiones - Aļonu Ostapenko, Sloeinu Stīvensu un Vozņacku.

Ostapenko apstājās trešajā kārtā, bet cita Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova nepārvarēja otro kārtu.