8. sezonas priekšvakarā Lībietis piedāvā "Troņu spēles" tituldziesmas jaunu versiju

Rihards Lībietis Orchestra FOTO: publicitātes

Akustiskās pasaules mūzikas apvienība “Rihards Lībietis Orchestra” nākusi klajā ar savu versiju populārā seriāla “Troņu spēle” ("Game Of Thrones") skaņu celiņam. Skaņdarbs fiksēts noskaņas pilnā videoklipā, kas tapis Siguldas pils kompleksā, pašai grupai tērpjoties viduslaiku tērpos.

“Rihards Lībietis Orchestra” klausītājiem piedāvā šo dziesmu un video kā pateicības veltījumu visiem, kuri iesaistīti seriāla veidošanā. Grupas dalībnieki ir seriāla “Troņu spēle” cienītāji jau gandrīz no pašiem tā pirmsākumiem un ilgstoši seko līdzi seriāla aktualitātēm.

“Jau ilgus gadus kopā ar grupas čellisti apbrīnojam seriāla skaņu celiņu, kas noteikti ir liela daļa šova fenomena pamata. Tā ir reizē spēcīga, saviļņojoša, un arī apbrīnojami jutekliska. Ir liels prieks, ka beidzot radās iedvesma un laiks izrādīt cieņu šīs mūzikas autoram Ramin Djawandi un izstrādāt šo versiju mūsu grupai raksturīgajā skanējumā,” stāsta Rihards.

Foto: Ekskluzīvs ieskats jaunajā "Troņu spēles" sezonā.

Dziesmas ieraksts tapis studijā kopā ar skaņu inženieri Tomu Lismentu, savukārt video uzņēmis Reinards Blicsons. Grupa tērpusies deju grupas “Ballare” tērpos.

Video.

Seriāls “Troņu spēle” ("Game Of Thrones") skatāms LMT mājas viedtelevīzijā no 15. aprīļa.

Uz augšu
Back