Ieskaties Baltijas lielākajā autodzīves notikumā - izstādē “Auto 2019”

No piektdienas 12. aprīļa Ķīpsalā sācies Baltijas lielākais autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto2019”, kas trīs dienas trīs hallēs piedāvā apskatīt jaunākos auto modeļus, spilgtākos Latvijas un ārvalstu tūninga šedevrus, superātrus sacīkšu auto, komerctransportu un autoservisu aprīkojumu. Aplūko TVNET fotoreportāžu no izstādes! 

No 12. līdz 14. aprīlim autonozares profesionāļi hallē “Auto mehānika” varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu, sākot no rezerves daļām un beidzot ar industriālo tehniku. Visās trīs izstādes dienās interesenti varēs vērot profesionālā meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2019” finālu.

Lielākais autotūninga šovs Austrumeiropā “Auto Exotica” apmeklētājus priecēs ar krāšņākajiem tūninga un sacīkšu auto no Eiropas un Skandināvijas, kā arī vietējo autoklubu vasaras sezonai sagatavotiem spēkratiem. Starp citu, “Auto Exotica” šogad svin 20 gadu jubileju.

Foto: Ieskats izstādē “Auto 2019”

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Savukārt Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformerus Optimu Primu un Megatronu, iekāpt visurgājējā, izmēģināt elektrisko skrejriteni un pat izlocīt savu policijas auto!

Detalizētu “Auto 2019” pasākumu programma šeit.

Uz augšu